Wieloletnie doświadczenie

Wood Stocks jest firmą wyspecjalizowaną w obrocie paliwami stałymi i surowcami opałowymi, biomasą oraz innymi produktami drzewnymi. Poprzez pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji i dystrybucji oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością parametrów grzewczych przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnych cen i gwarancji ciągłości dostaw. Wieloletnie doświadczenie w branży paliw stałych pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Jesteśmy częścią przyrody i stanowimy z nią integralną jedność.

Stosujemy strategię odpowiedzialnych zakupów surowca drzewnego, dzięki czemu nasze produkty wytwarzane są z drewna pozyskiwanego wyłącznie ze ściśle kontrolowanych planowych wycinek lasów, spełniających restrykcyjne wymogi prawne.

Nie traktujemy przyrody przedmiotowo i nie chcemy nad nią dominować.

Każdy metr drewna użyty w procesie produkcji oddajemy podwójnie sadząc nowe drzewa i dbając o szkółki leśne. Wyrażamy tak należny przyrodzie szacunek i zachowujemy niezbędną równowagę w ekosystemie.

Dbając o przyrodę, dbamy przede wszystkim o ciepło domowego ogniska każdego z Was.

Poświęcamy się w całości, aby nasze produkty cechowała najwyższa jakość i powtarzalność. Dokładamy wszelkich starań, by na każdym etapie życia produktu – w produkcji, podczas magazynowania i w transporcie – zachowane zostały najwyższe standardy i normy. Wszystko po to, by ogrzewnie domu dawało Wam przyjemność, poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość życia w zgodzie z naturą!

Nasz magazyn